Pomoc - Jak działa kantor online?

 • Jak działa kantor internetowy Kantoria.com?

  Kantoria.com to internetowy kantor, który pozwala na szybką wymianę walut online.
  Aby zlecić transakcję potrzebujesz tylko rachunków bankowych w walutach, które chcesz wymieniać, i kilku chwil Twojego czasu.

  Jeśli jeszcze nie jesteś Użytkownikiem naszego internetowego kantoru, a chcesz korzystać z jego wszystkich funkcji zarejestruj się.

  Jeśli jesteś już zarejestrowany, możesz zalogować się do swojego Panelu Klienta, a tam system krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę składania zlecenia wymiany walut online:

  Krok 1. Wpłać środki do wymiany na rachunek naszego kantoru. Skorzystaj z kalkulatora "Oblicz, ile wpłacić", który pomoże Ci sprecyzować szczegóły transakcji:
  • rodzaj transakcji: kupno czy sprzedaż,
  • wybór waluty,
  • kwotę potrzebną do wpłaty na poczet wymiany
  • rachunek bankowy, z którego dokonasz przelewu,
  • rachunek bankowy, na który mamy przesłać Ci walutę

  Po dokonaniu obliczenia wskażemy Ci rachunek bankowy, na który należy dokonać wpłaty. Otrzymasz również czytelną informację o czasie realizacji Twojego przelewu oraz wskazówki dalszego postępowania.

  Krok 2. Zleć wymianę. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty bezzwłocznie poinformujemy Cię o tym wiadomością e-mail. Po otrzymaniu takiej informacji, korzystając z Panelu Klienta w Kantoria.com, możesz zlecić wymianę w wybranym przez Ciebie momencie.

  Krok 3. Oczekuj na przelew zakupionej waluty. Informacja o zrealizowaniu zlecenia i spodziewanym terminie zaksięgowania środków w walucie na Twoim rachunku zostanie wysłana do Ciebie wiadomością e-mail.

  Jak to działa? - Zobacz film i schemat

  Przypominamy również, że w każdej chwili możesz zrezygnować z dokonywania transakcji, wówczas cała kwota zostanie odesłana na Twój rachunek.

  Sprawdź czasy i koszty realizacji transakcji.

  wróć

Zacznij korzystać z kantoru online i oszczędzaj

Szukasz szczegółów? 
Przejdź do działu Pomoc

Masz pytania? 
Zadzwoń 517 570 460