Pomoc - Program Twoje Punkty

 • Czy Opineo.pl opublikuje każdą napisaną opinię?

  Opineo.pl jest serwisem niezależnym i publikuje wyłącznie te opinie, które otrzymują akceptację administratora Opineo.pl (pkt. 29 Regulaminu Opineo.pl). Jednocześnie stosuje automatyczne filtry antyspamowe, które powodują blokowanie wybranych opinii, na co jako Kantoria.com nie mamy wpływu.

  Z naszym obserwacji wynika, że nie każda opinia o transakcji w naszym kantorze zostaje opublikowana na Opineo.pl z powodu jej zablokowania przez filtry tego serwisu.

  Aby opinia pozytywnie przeszła przez automatyczny proces weryfikacji przez filtry serwisu Opineo.pl, sugerujemy zachowanie co najmniej tygodniowych odstępów czasu pomiędzy wystawianiem kolejnych opinii. Zachowanie odpowiednich przerw jest jedynym sposobem uniknięcia zablokowania opinii. Dodatkowo sugerujemy, aby nie powielać treści opinii.

  Przycisk "Dodaj opinię" w Panelu Klienta w Kantoria.com będzie aktywny przy transakcji dopóki opinia nie zostanie opublikowana na Opineo.pl. W przypadku nieopublikowania napisanej opinii przez Opineo.pl w ciągu 2 tygodni, radzimy wystawić ją ponownie przy pomocy przycisku "Dodaj opinię".

  Moja opinia została opublikowana na Opineo.pl, lecz nie otrzymałem za nią punktów. Dlaczego?

  wróć

Zacznij korzystać z kantoru online i oszczędzaj

Szukasz szczegółów? 
Przejdź do działu Pomoc

Masz pytania? 
Zadzwoń 663 900 663