Pomoc - Program Twoje Punkty

 • Moja opinia została opublikowana na Opineo.pl, lecz nie otrzymałem za nią punktów. Dlaczego?

  Jeżeli mimo aktywowania opinii i pojawienia się jej w serwisie Opineo.pl wciąż nie przyznaliśmy Ci punktów za Twoją opinię, zwróć uwagę, czy:

  1. Minęło 5 dni roboczych do momentu ukazania się opinii na Opineo.pl? To jest nasz czas na przyznanie Ci punktów. Jeżeli tak, napisz do nas na biuro@kantoria.com, a sprawdzimy, co się stało.

  2. Dodałeś opinię zgodnie z Regulaminem programu Twoje Punkty? Punkty przyznajemy tylko za opinie napisane po kliknięciu w przycisk „Dodaj opinię” znajdujący się przy transakcji w Historii Transakcji w Panelu Klienta. Napisanie opinii musi nastąpić w ciągu 30 minut od kliknięcia w przycisk.

  3. Zaopiniowana transakcja była na przynajmniej 100 jednostek waluty? Transakcje o niższej wartości nie podlegają nadaniu punktów.

  Jeżeli Twoja opinia NIE ZOSTAŁA opublikowana na Opineo.pl w ciągu 2 tygodni od momentu, gdy aktywowałeś ją poprzez link aktywacyjny przysłany Ci mailem przez Opineo.pl, możliwe, że została zablokowana przez automatyczne filtry Opineo.pl.

  W tej sytuacji możesz:
  1. Ponownie wystawić opinię przy pomocy przycisku "Dodaj opinię" w Panelu Klienta, z zachowaniem co najmniej tygodniowego odstępu czasu.
  2. Napisać do Opineo.pl na adres: admin@opineo.pl, podając datę aktywowania opinii i poprosić o wyjaśnienie.

  Zgodnie z Regulaminem Opineo.pl Postanowienia ogólne, pkt. 6 „Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu Serwisu Użytkownik Serwisu może zgłaszać poprzez wysłanie poczty elektronicznej na adres admin[małpa]opineo.pl.”

  wróć

Zacznij korzystać z kantoru online i oszczędzaj

Szukasz szczegółów? 
Przejdź do działu Pomoc

Masz pytania? 
Zadzwoń 663 900 663