• 07.12
  2016

  Tabela kursów walut – 8 zasad uważnej wymiany

  Tabela z kursami walut jest niezbędna w kantorze tak, jak cennik w sklepie. Jednak - jak to w życiu bywa - kantor kantorowi nierówny i tabela walut, w rękach nieuczciwego kantorowca, może stać się narzędziem... oszustwa i manipulacji.

 • 04.10
  2016

  Bankowość na smartfonie. Jak się ustrzec przed atakiem hakera?

  Coraz bardziej ufamy sugerowanym przez nasz smartfon aplikacjom i aktualizacjom. Coraz częściej proces ich instalacji traktujemy jako integralną część korzystania z urządzenia mobilnego. Taki świat, taką mamy rzeczywistość. Co zrobić, aby nie paść ofiarą hakera?

 • 19.08
  2016

  10 powodów, dla których warto wymieniać walutę przez Internet

  Dobry kantor internetowy zapewnia swoim Klientom obsługę z wykorzystaniem udogodnień, o których przy wymianie w kantorze tradycyjnym można tylko pomarzyć. Funkcjonalność serwisów wymiany online zwiększa się z roku na rok, a użytkownicy odkrywają coraz więcej zalet tej formy dokonywania transakcji walutowych.

 • 22.07
  2016

  Porównywarka kantorów - jak korzystać?

  Szukasz kantoru internetowego dla siebie? A może kantoru stacjonarnego w okolicy? Porównywarka kantorów to narzędzie, które może okazać się bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniego kantoru. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz wiedzieć, jak z niej korzystać.

 • 24.06
  2016

  Brexit a Polska – jaki wpływ może mieć wyjście Wielkiej Brytanii z UE na złotówkę?

  Gwałtowne ruchy na walutach rozpoczęły się już po północy. Wartość funta brytyjskiego zaczęła spadać i rano jego kurs był najniższy od 30 lat. Rośnie natomiast wartość euro i dolara amerykańskiego.

 • 11.04
  2016

  Nie dla phishingu!

  Co to jest phishing? Jak działają phisherzy? Jak chronić swoje poufne dane i zabezpieczyć się przed ich przechwyceniem przez niepożądane osoby? W Kantoria.com mówimy: NIE dla phishingu!

 • 02.11
  2015

  Jak zrobić przelew walutowy z mBank po integracji z MultiBank?

  Po integracji marek mBank i MultiBank dokonanej 19 października 2015 roku Klienci Multibank muszą przyzwyczaić się do korzystania z nowego dla nich panelu.
  Kantoria.com podpowiada, jak krok po kroku zrobić przelew walutowy w mBank.

 • 09.09
  2015

  Przelewy przez internet. Zasady bezpiecznych płatności.

  Przelewy internetowe stały się codziennością Polaków już dobre kilka lat temu. Dziś coraz częściej korzystamy z płatności mobilnych. Bo jest szybko, łatwo, wygodnie i jesteśmy już wprawieni w zlecaniu płatności online. Czy przy tym wszystkim pamiętamy jeszcze o bezpieczeństwie transakcji?

Zacznij korzystać z kantoru online i oszczędzaj

Szukasz szczegółów? 
Przejdź do działu Pomoc

Masz pytania? 
Zadzwoń 517 570 460